DEREKCJA FESTIWALU:
Barbara Porzucek – Ciocia Basia Śledzi (CBŚ)
OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU SZKOLNEGO:
Jarosław Chrząstowski , Sabina Pasiut
OSOBISTY ASYSTĘT RERZYSZERZA: Dominika Kubacka 2i
ASYSTENT REŻYSERA: Klaudia Oracz 2c
PRAWA RĄCZKA CBŚ: Weronika Borkowska 2l
LEWA RĄCZKA CBŚ: Paulina Kokosza 2l
KCIUK CBŚ:
Agnieszka Kornaś 2l – Szefowa Samorządu Uczniowskiego
PALUSZEK LEWEJ RĘKI CBŚ: Karolina Majda 2l
TECHNICZNI:
1. Majocha Paweł 1h - akustyk - majster
2. Kmiecik Marcin 3c - spec od majkrofonów
3. Cieślicki Bartłomiej 1h - techniczny
4. Pycha Dawid 2i - techniczny
5. Kiełbasa Emil IIIa- techniczny
6. Kubacki Bartosz IIIb – czeladnik
7. Mordarski Kamil IIIb – czeladnik
8. Celusta Kamil 2a - czeladnik
ŚWIATŁOLUBNI:
1. Rzaska Agnieszka IIIb
2. Dunikowski Mikołaj IIIb - Latara
ŁĄCZNICY:
1. Adamek Michał IIIb – Szybszy od światła
2. Wnęk Kamila 1g
3. Rola Justyna 2a
PLASTUSIE:
1. Smaga Maria 1k - Kolorowa Kredka
2. Klimek Aneta 1k
3. Gancarczyk Monika 1k
4. Karpiel Kasia 1k
5. Pierzchała Maria 1c
6. Poręba Maria 1c
7. Poręba Ola IIb
8. Siedlarczyk Wojtek 2d
9. Lebdowicz Kuba 2a
10. Piszczek Julia 2h
11. Złocka Karolina IIa
INSPICJENTKI:
1. Workiewicz Maria 2l - Bardzo Ważna Inspicjentka
2. Sędzimir Weronika 2c
3. Gucwa Mariola 2c
4. Poręba Małgorzata 2c
5. Waligórska Anna 2c– Bardzo Ważna Inspicjentka
6. Smajdor Julia IIIb
7. Tabasz Ala IIIb
8. Trzeciecka Iza IIIb
MEJKAPKI:
1. Gorczowska Sylwia 1h -Puderniczka
2. Rus Magda1h
3. Pasiut Michalina 1h
4. Dominik Justyna 1j
CZUCHRACZKI:
1. Ruchała Justyna 2a
2. Fuczko Magda 2a - Trwała
3. Wańczyk Joasia 2a
GADŻECIARY:
1. Mleczko Dominika 1b – Główna Gadżetka
2. Frankiewicz Katarzyna 1f
3. Lis Angelika 1b
KAWIARKI:
1. Oracz Justyna 1d – Filiżanka
2. Witowska Ania 1c – Filiżanka
3. Krupczak Dominika 1c
4. Popiela Ola 1d
5. Pustelnik Tamara IIIb
6. Tokarz Oliwia IIIb
7. Hasior Sylwia IIIb
8. Dumieńska Kinga IIIa
9. Brudzińska Joasia IIIa
10. Lupa Magda IIIa
11. Waśko Aleksandra IIIa
12. Pawnik Karolina 2h
13. Luksa Kinga 2h
14. Gruca Aneta 2h
PRZEKUPKI:
1. Nowak Aleksander 1f - Prze-kupa
2. Karpiel Dominika IIa
3. Wilk Agnieszka IIa
RATLERKI:
1. Świderski Bartosz 2a – Amstafff
2. Woźniak Jan 2a - Amstafff
3. Krupa Piotr 2a
4. Buczek Adrian 2a
5. Popardowski Amadeusz 2a
6. Kożuch Marcin 2a
7. Gniewek Oskar 2a
8. Jurek Kamil 2a
9. Majewski Marcin 2a
10. Dulak Maciej 2a
11. Tabasz Kuba IIIb - Pudelek
MRÓWKI:
1. Pustelnik Sara 1f – Mrówka Faraona
2. Wilk Ala 1f – Mrówka Faraona
3. Krupa Zuzia 1e
4. Mirek Mariola 1e
5. Sajdak Klaudia 1e
6. Witowska Natalia 1f
7. Wesołowska Maja 1f
8. Urbańska Natalia 1f
9. Świętoń Jan 1f
10. Uszko Kinga 1g
11. Janeczko Klaudia 1g
12. Borkowski Szymon IIa
13. Hojnor Artur IIa
14. Gargul Adam IIa
15. Kosar Michał IIa
16. Golański Jakub IIa
17. Bigosiński Kuba IIa
18. Asia Róż
DUSIGROSZE:
1. Mąka Michał 2l
2. Szczygieł Sabina 2h
PAPARACE:
1. Książkiewicz Mateusz – absolwent
2. Orzeł Bartek 3h
3. Gołaszewski Maciek - absolwent
SZCZUREK KOMPUTEROWY:
1. Poręba Krzysiek 1e - Mysz
2. Pawlik Kamil 1e
3. Siwek Michał 2a
WITACZE, ZAPRASZACZE:
1. Borzęcki Michał 2l
2. Jabłoński Piotr 2l
3. Figiel Piotr 2l
GAZECIARZE:
1. Brożek Kasia 2b
2. Król Martyna 2b
3. Kościółek Klaudia 1e
4. Ptaszkowska Weronika 1e
5. Karolina Maciak 2l
Tomasz Kotlarz magister
Paweł Kwiatkowski magister
Jakub M. Bulzak sekretarz Rady Artystycznej
Tomasz „Bochniewicz” Bocheński Rada Artystyczna
Aleksander Porzucek Przewodniczący Rady Artystycznej
Mateusz Krzak absolwent -wręczacz